Hakkımızda - İletişim

Hakkımızda

Kids Anka Aktivite Merkezi ile UKM Uğur Kimya Güçlerini Birleştirdi...
TEMİZ MARKET.com.tr
Endüstriyel Bakım, Temizlik ve Hijyen Kimyasalları sektöründe kullanıcılarına çözüm sunan, ürün çeşitliliği ile 3000m2 'lik modern üretim tesisinde hizmet vermektedir.
UKM Uğur Kimya zengin ürün yelpazesi ve deneyimleri ile hizmet verdiği kurumların çözüm ortağı olmuştur. Bu sayede sektörde yerini alan köklü bir kuruluş haline gelmiştir.
Temizlik ve Hijyen kimyasalları, Havuz Kimyasalları, Su kimyasalları, Otomotiv ve Marin Kimyasalları, Biyolojik Hijyen Kimyasalları, Laundry, Otomasyon Sistem Kimyasalları, Gıda ve Süt işletmeleri Hijyen kimyasalları, Tekstil Kimyasalları, Teknik Bakım Kimyasalları, Damacana kimyasalları, İtfaiye Kimyasalları, Tarım Kimyasalları, Kağıt grubu, Araç gereç ve Sarf Malzemeleri bulunmaktadır.
UKM Uğur Kimya Makina; fabrikalar, üretim tesisleri, oteller, restaurantlar, gıda üretim tesislerine, Sosyal Yaşam alanlarına yönelik profesyonel ürün ve çözümler sunmaktadır.
MEYER Denetim ve belgelendirme kuruluşundan alınan ISO 9001:2008 ; 14001:2004 VE OHSAS 18001 :2007 belgesine sahiptir."Tesisinizin Hijyen Danışmanı" sloganıyla, yarının sorunlarını bugünden tahminleyerek, çözümler üretmek ve bu çözümlere paralel ürünler geliştirerek müşterilerimize kesintisiz hizmet sağlamak temel prensibimizdir.

İletişim

Adres:

Fabrika:
Atatürk Sanayi Bölgesi İbni Sina Cad No:3 Hadımköy – İSTANBUL

Ankara Kurumsal Şube:

Kuşcağız Mah. Gazeller Cad. No: 13/A-B Keçiören / ANKARA

Ankara Şube2:

Bağlıca Mah. Zirve Cad. 1018 Sok. 10/A-B-C-D Etimesgut / ANKARA

Kırşehir Şube:

Medrese Mah. Fevzi Çakmak Cad. YSE-2 Evleri Sitesi A-B Blok No:3/1B Merkez / KIRŞEHİR


E-mail:

sales@temizmarket.com.tr

info@temizmarket.com.tr

Telefon:

0(850) 420 0680

Çalışma Saatleri:

Hafta İçi: 09:00  — 18:00

Cumartesi: 09:00 - 13:00

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor